Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

PCZK - Mińsk Maz.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego

w Mińsku Mazowieckim
 • Pożary: Dnia 14.08.2018 r. w miejscowości Cegłów, ul. W. Oczko doszło do pożaru trawy na nasypie kolejowym. Pożar został ugaszony przez dwa zastępy OSP. Dnia 15.08.2018 r. w miejscowości Jędrzejów Stary, gmina Jakubów doszło do pożaru sterty siana na łące. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP. Wypadki komunikacyjne i kolizje drogowe: Na terenie powiatu odnotowanoRead the Rest...

 • Pożary: Dnia 13.08.2018 r. w miejscowości Kąty, gmina Siennica doszło do pożaru rżyska. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP. Dnia 13.08.2018 r. w Mińsku Mazowieckim, ul. Szpitalna doszło do pożaru budynku gospodarczego (w hali znajdowały się między innymi butle z acetylenem), trzy samochody ciężarowe (w tym cysterna z olejem napędowym) oraz dwa samochody dostawcze. ZRead the Rest...

 • Pożary: Dnia 10.08.2018 r. w miejscowości Brzozowica, gmina Dobre doszło do pożaru trawy na nieużytkach. Pożar został ugaszony przez trzy zastępy OSP. Dnia 10.08.2018 r. w miejscowości Michałów, gmina Halinów doszło do pożaru trawy na nieużytkach. Pożar został ugaszony przez zastęp OSP. Dnia 10.08.2018 r. w miejscowości Zamienie ul. Brzozowa, gmina Mińsk Mazowiecki doszło doRead the Rest...

 • Ostrzeżenia meteorologiczne nr 22

 • Ostrzeżenia meteorologiczne nr 21


 • Ochotnicza Straż Pożarna w Jędrzejniku skupia 36 członków, w tym 1 członek honorowy, 3 członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Jest to jednostka w której szeregach są młodzi i energiczni ludzie.

  OTO ZARZĄD OSP JĘDRZEJNIK

  • PREZES: Krześniak Łukasz
  • WICEPREZES / NACZELNIK: Pyza Wojciech
  • WICEPREZES: Krześniak Marcin
  • Z-CA NACZELNIKA: Pyza Grzegorz
  • SEKRETARZ: Pyza Przemysław
  • SKARBNIK: Wojciechowski Michał
  • GOSPODARZ: Chlebowicz Sebastian
  • KRONIKARZ: Krześniak Aneta
  • CZŁONEK ZARZADU: Góras Leszek
  • PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
   REWIZYJNEJ: Dróżdż Paweł
  • SEKRETARZ KOMISJI
   REWIZYJNEJ: Tkacz Tomasz
  • CZŁONEK KOMISJI 
   REWIZYJNEJ: Telecki Kamil

  Ochotnicza Straż Pożarna to szczególnie ludzie którzy poświęcają swój czas by iść z pomocą inny ale też by rozwijać swoje zainteresowania pożarnicze, działać w grupie czy integrować się z innymi. OSP Jędrzejnik mimo wszystko jednak pojawia się na zawodach sportowo-pożarniczych.

  Nasze osiągnięcia:

  • I Miejsce w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Rudzie (2011)
  • VI Miejsce z Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Sulejówku (2011)
  • I Miejsce w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Mińsku Maz. (2012)
  • I Miejsce w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Rudzie (2013)
  • VIII Miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Sulejówku (2013)
  • I Miejsce w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Rudzie (2014)
  • I Miejsce w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Rudzie (2015)

  Nasi druhowie ukończyli szkolenia:

  • PODSTAWOWYM: 13 druhów
  • RATOWNICTWA TECHNICZNEGO: 5 druhów
  • RATOWNICTWA MEDYCZNEGO: 2 druhów
  • DOWÓDCÓW: 2 druhów
  • KIEROWCÓW KONSERWATORÓW: 2 druhów

   

  Mapa burzowa Polski

  Banery OSP

  Polecamy

  Wizytówka

  OSP w Jędrzejniku

  Jędrzejnik 28A

  05-300 Mińsk Mazowiecki

  gm. Dębe Wielkie